„Maitsev Tartu“ on tartlaste ja linna külaliste poolt oodatud maitseelamuste kampaania, mis toimub juba viiendat korda. Kogu veebruari jooksul saab nautida uusi toiduelamusi pakkuvat sõbraliku hinnaga kolmekäigulist erimenüüd 14-s Tartu restoranis, kus töötatakse just selle kampaania jaoks lisaks tavamenüüle välja ka erimenüü. Toitude valmistamisel kasutatakse võimalikult suures osas kohalikku toorainet. Erimenüüle kehtib komplektihind 21 eurot, mis sisaldab kolme käiku.

Erimenüüsid saab nautida 1.–28.02.2019

Menüüde ja restoranidega saab tutvuda, valides huvipakkuva restorani lingi kodulehel www.maitsevtartu.ee.  Iga tutvustava teksti juures on laua broneerimiseks telefoninumber.

Kampaanias osalevate restoranide peakokad annavad oma parima, et üllatada linnaelanikke ja -külalisi hõrkude ja naudinguid pakkuvate eriroogadega. Toidunautlejad saavad hinnata restoranide pingutusi, selgitades välja külastajate lemmiku. Oma hinnangu saab anda kodulehel www.maitsevtartu.ee vastava restorani juures oleval hindamisskaalal. Tulemused selguvad 6. märtsil.

„Maitsev Tartu 2019“ kampaanias osalevad:  Antonius, Cafe Shakespeare, Chez Andre, Dorpat, Entri, FII, Gustav Gastro, JOP Antonius, Meat Market, Polpo, Spargel, Tsehhov, Vilde ja Vine, YliCool.

Selle-aastaseks oluliseks täienduseks on, et restoranide Polpo ja FII road on kohandatavad ka taimetoitlastele.

MEELDIVAID TOIDUNAUDINGUID TARTUS!

Kõikide toidufotode autor on Silver Gutmann

 

Loosikampaania tingimused

 1. Loosikampaania „Maitsev Tartu 2019“ (edaspidi Kampaania), mille käigus loositakse erimenüü hindajate vahel viis restorani kinkekaarti (a´25 eurot) korraldajaks on Tartu Linnavalitsuse ettevõtluse osakond (edaspidi Korraldaja). Kampaania reeglid ja mis tahes muudatused avalikustatakse veebileheküljel www.maitsevtartu.ee.

Kampaania periood

 1. Kampaania periood on 01.02.2019 – 28.02.2019. a.
 2. Kampaania korraldajal on õigus kampaania perioodi lühendada või pikendada. Vastav teave avaldatakse samal viisil nagu käesolevad reeglid.

Kampaanias osalemine

 1. Kampaanias osalemiseks tuleb tellida kampaanias osaleva restorani erimenüü ja täita e-hindamissedel veebileheküljel www.maitsevtartu.ee.
 2. Lisaks käesoleva Kampaania tingimustega nõustumisele annab Kampaanias osaleja Korraldajale nõusoleku isikuandmetele (nimi, perekonnanimi, telefon) ligipääsuks auhinna edastamise eesmärgil.
 3. Kampaanias ei ole lubatud osaleda Tartu Linnavalitsuse ettevõtluse osakonna ja Kampaanias osalevate restoranide töötajatel.

Auhinnad ja võitjate väljaselgitamine

 1. Auhindadeks on viis restorani kinkekaarti (a´25 eurot)
 2. Auhinnad loositakse juhuvaliku alusel kõikide Kampaanias osalejate vahel 06.03.2019. a. Korraldaja võtab telefoni teel võitjatega ühendust 06.03.2019. a.
 3. Kui Korraldajal ei ole võimalik endast olenemata põhjustel võitjaga hiljemalt 06.03.2019.a kella 16.00 ühendust saada, on Korraldajal õigus keelduda auhinna väljaandmisest.
 4. Auhinda ei asendata teist liiki auhinnaga ega kompenseerita rahas.
 5. Korraldajal on õigus keelduda auhinna väljastamisest isikule, kes on rikkunud Kampaania reegleid.

Lõppsätted

 1. Kõik Kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigi seadusandlusele.
 2. Kõik pretensioonid seoses Kampaania korraldamisega ja/või läbiviimisega tuleb edastada Kampaania Korraldaja aadressil Küüni 5, Tartu 51004 või e-posti aadressil evo@raad.tartu.ee.

tartu