„Maitsev Tartu 2021“ — 23 Tartu restoranis

„Maitsev Tartu“ on tartlaste ja linna külaliste poolt oodatud maitseelamuste kuu, mis toimub juba seitsmendat korda. 14.märtsini saab nautida uusi toiduelamusi pakkuvat sõbraliku hinnaga kolmekäigulist erimenüüd suisa 23 Tartu restoranis, kus töötatakse just selle ettevõtmise jaoks lisaks tavamenüüle välja ka erimenüü.

Erimenüüd müüakse komplektina, kolme käigu hind jääb sel korral vastavalt restorani valikule vahemikku 21–25 eurot.

Erimenüüsid on võimalik nautida kuni 14.märtsini 2021

Toidunautlejad saavad hinnata restoranide pingutusi andes tagasisidet restoranide alalehel oleval hindamisskaalal. Hinnete alusel selgitatakse välja külastajate lemmik

Osalevate restoranide arv on sellel korral märgatavalt suurem, et pakkuda rohkem võimalusi turvaliseks külastuseks.

Hea klient,  meie kõigi tervise huvides on väga oluline:

 • haigena (k.a lähikontaktsena) ning ka kergete haigusnähtude ilmnemisel (sh kerge nohu, kurguvalu, kurgu kriipimine, köha vms) püsi kodus!
 • pese käsi
 • hoia vahet
 • ühiskasutatavates siseruumides kanna maski, maski võib eemaldada vaid lauas
 • isiklikuks kasutamiseks mõeldud joogi- ja sööginõusid ära jaga kaaslastega
 • kasuta HOIA mobiilirakendust

Palume suhtuda tõsiselt Terviseameti soovitustesse!

Tartu linna vastutustundlikud toitlustus- ja majutusettevõtted kannavad tarbijamärgist “Siin on turvaline”. Tarbijamärgisega antakse teada, et restoran, kohvik või hotell on liitunud hea tahte kokkuleppega, mille töötasid välja Tartu linna toitlustusettevõtted eesmärgiga ühiselt pidurdada koroonaviiruse levikut. Märgise kasutamisega kinnitab ettevõte hea tahte leppest eranditeta kinnipidamist ja Terviseameti juhiste täitmist. Liitunud ettevõtted leiate: https://www.tartu.ee/et/tarbijamargis-siin-on-turvaline

 

 Toidufotode autor on Silver Gutmann (v.a Lihuniku Äri ja GMP Patisserie)

Loosikampaania tingimused

 1. Loosikampaania „Maitsev Tartu 2021“ (edaspidi Kampaania), mille käigus loositakse erimenüü hindajate vahel kolm restorani kinkekaarti (a´25 eurot) korraldajaks on Tartu Linnavalitsuse ettevõtluse osakond (edaspidi Korraldaja). Kampaania reeglid ja mis tahes muudatused avalikustatakse veebileheküljel www.maitsevtartu.ee.

Kampaania periood

 1. Kampaania periood on 01.02.2021 – 14.03.2021. a.
 2. Kampaania korraldajal on õigus kampaania perioodi lühendada või pikendada. Vastav teave avaldatakse samal viisil nagu käesolevad reeglid.

Kampaanias osalemine

 1. Kampaanias osalemiseks tuleb tellida kampaanias osaleva restorani erimenüü ja täita e-hindamissedel veebileheküljel www.maitsevtartu.ee.
 2. Lisaks käesoleva Kampaania tingimustega nõustumisele annab Kampaanias osaleja Korraldajale nõusoleku isikuandmetele (nimi, perekonnanimi, telefon) ligipääsuks auhinna edastamise eesmärgil.
 3. Kampaanias ei ole lubatud osaleda Tartu Linnavalitsuse ettevõtluse osakonna ja Kampaanias osalevate restoranide töötajatel.

Auhinnad ja võitjate väljaselgitamine

 1. Auhindadeks on kolm restorani kinkekaarti (a´25 eurot)
 2. Auhinnad loositakse juhuvaliku alusel kõikide Kampaanias osalejate vahel 18.03.2021. a. Korraldaja võtab telefoni teel võitjatega ühendust 18.03.2021. a.
 3. Kui Korraldajal ei ole võimalik endast olenemata põhjustel võitjaga hiljemalt 18.03.2021.a kella 16.00 ühendust saada, on Korraldajal õigus keelduda auhinna väljaandmisest
 4. Auhinda ei asendata teist liiki auhinnaga ega kompenseerita rahas.
 5. Korraldajal on õigus keelduda auhinna väljastamisest isikule, kes on rikkunud Kampaania reegleid.

Lõppsätted

 1. Kõik Kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigi seadusandlusele.

Kõik pretensioonid seoses Kampaania korraldamisega ja/või läbiviimisega tuleb edastada Kampaania Korraldaja aadressil Küüni 5, Tartu või e-posti aadressil evo@tartu.ee.