2021 UUDISED

Maitsva Tartu kampaania pikeneb kaks nädalat, et huvilisi pikema aja vältel paremini hajutada. Paljud restoranid pakuvad ka erimenüü kojutellimist, mis võimaldab põnevaid maitseelamusi turvaliselt kodus nautida. 

Maitsva Tartu kampaania pidi esialgu lõppema 28. veebruaril, kuid tähtaja edasilükkamisega 14. märtsini loodavad linnavalitsus ja restoranid, et külastajad ei kiirusta alanud nädalal toidukohtadesse, vaid hajutavad oma külastused pikemale perioodile.

“Külastajate huvi pakutavatest maitseelamustest osa saada püsib jätkuvalt kõrge ning tänasest kehtima hakkav söögikohtade täitumuse piiramise nõue tingib vajaduse kampaania korraldust muuta. Kuna korraga saab restoranis toitu nautida väiksem hulk külastajaid, siis on mõistlik kampaania perioodi pikendada ning külastusi eelseisvate nädalate vahel hajutada. Kampaania on osutunud väga edukaks ning kõik osalevad restoranid on huvitatud perioodi pikendamisest,” ütles abilinnapea Raimond Tamm.

„Maitsev Tartu 2021“ — veebruaris 23 Tartu restoranis

„Maitsev Tartu“ on tartlaste ja linna külaliste poolt oodatud maitseelamuste kuu, mis toimub juba seitsmendat korda. Kogu veebruari jooksul saab nautida uusi toiduelamusi pakkuvat sõbraliku hinnaga kolmekäigulist erimenüüd suisa 23 Tartu restoranis, kus töötatakse just selle kampaania jaoks lisaks tavamenüüle välja ka erimenüü. Toitude valmistamisel kasutatakse võimalikult suures osas kohalikku toorainet. Erimenüüd müüakse komplektina, kolme käigu hind jääb sel korral vastavalt restorani valikule vahemikku 21–25 eurot.

Erimenüüsid saab nautida 1.–28. veebruaril 2021

Alates 27. jaanuarist saab restoranide ja pakutavate erimenüüdega tutvuda, valides huvipakkuva restorani lingi www.maitsevtartu.ee avalehelt.

Kampaanias osalevate restoranide peakokad annavad parima, et üllatada linnaelanikke ja -külalisi hõrkude ja naudinguid pakkuvate eriroogadega. Sel korral andis erimenüüde ettevalmistamise protsessis tagasisidet auväärt žürii koosseisus:  Sven-Erik Volberg — Villa Ammende tegevjuht; Noel Moglia — Aasta kokk 2020; Carina-Elisabeth Hade — Noorkokk 2020; Helen Kalberg — Tartu linna turundusjuht; Getter Madison — toidublogi Thyme Out autor ja toiduinstagrammer; Pille Petersoo — populaarse Nami-Nami.ee portaali looja ja eestvedaja, mitme kokaraamatu autor, ajakirja Kodu & Aed köögitoimetaja, Gaute Kivistik (esinejanimega Rohke Debelakk) — ajakirjanik, saatejuht ja hea toidu austaja.

Ka toidunautlejad saavad hinnata restoranide pingutusi – veebruaris restorane külastanute hinnete alusel selgitatakse välja külastajate lemmiku.

„Maitsev Tartu 2021“ osalevad: Antonius, Cafe Shakespeare, Cafe Truffe, Chez André, Dorpat, Entri, FII, GMP Patisserie, Gustav Gastro Cafe, Kampus, kohvik-resto Välk, Lihuniku Äri, Meat Market, Pepes, Pierre, Polpo, Püssirohukelder, Spargel, Taverna, Trikster Tihane, Werner, Vilde ja Vine, Ülikooli kohvik/Drinkgeld

Osalevate restoranide arv on sellel korral märgatavalt suurem, et pakkuda rohkem võimalusi turvaliseks külastuseks.

Tartu linna vastutustundlikud toitlustus- ja majutusettevõtted kannavad tarbijamärgist “Siin on turvaline”. Tarbijamärgisega antakse teada, et restoran, kohvik või hotell on liitunud hea tahte kokkuleppega, mille töötasid välja Tartu linna toitlustusettevõtted eesmärgiga ühiselt pidurdada koroonaviiruse levikut. Märgise kasutamisega kinnitab ettevõte hea tahte leppest eranditeta kinnipidamist ja Terviseameti juhiste täitmist. Liitunud ettevõtted leiate: https://www.tartu.ee/et/tarbijamargis-siin-on-turvaline

MEELDIVAID TOIDUNAUDINGUID TARTUS!

2020 UUDISED

Maitseelamuste kuu parimaks valisid külastajad restorani Antonius

Veebruaris Tartus toimunud maitseelamuste kuu „Maitsev Tartu“ parimaks erimenüüks hindasid restoranide külastajad ülitihedas konkurentsis restorani Antonius kolmekäigulise eripakkumise. Kõige rohkem külastati Polpot, Cafe Truffet ja Pierre.

1.–29. veebruarini toimus Tartus restoranikuu „Maitsev Tartu“, mille käigus pakkusid 16 Tartu restorani uusi maitseelamusi. Erimenüüsid käis maitsmas ligi 19 000 toidunautlejat.

Tagasiside uutele maitseelamustele oli ka sellel aastal väga positiivne ja kõrgeimad hinnangud saanud menüüde hinnete vahe oli ülinapp. Oma hinnangu said külastajad anda kodulehel www.maitsevtartu.ee vastava restorani juures oleval hindamisskaalal.
Projektis osalesid: Antonius, Cafe Truffe, Chez Andre, Dorpat, FII, Gustav Gastro Cafe, kohvik-resto JOP, Meat Market, Pierre, Polpo, Shakespeare, Spargel, Tsehhov, UmbRoht, Vilde ja Vine ning Werner. Kõik need restoranid pakkusid lisaks oma tavamenüüle uusi ja põnevaid maitseelamusi tuues veebruaris välja kolmekäigulise eripakkumise.

Loosiauhindade võitjad:
Tsehhovi kinkekaart – Reet tel. 52***44
Gustav Gastro kinkekaart – Mari tel. 52***44
UmbRoht kinkekaart – Estri tel. 55****57
Meat Market kinkekaart – Lauri tel. 55****07
JOP kinkekaart – Kadri tel. 52***55

Palju õnne!

„Maitsev Tartu 2020“ — 1.–29. veebruaril kuueteistkümnes Tartu restoranis

„Maitsev Tartu“ on tartlaste ja linna külaliste poolt oodatud maitseelamuste kampaania, mis toimub juba kuuendat korda. Kogu veebruari jooksul saab nautida uusi toiduelamusi pakkuvat sõbraliku hinnaga kolmekäigulist erimenüüd 16-s Tartu restoranis, kus töötatakse just selle kampaania jaoks lisaks tavamenüüle välja ka erimenüü. Toitude valmistamisel kasutatakse võimalikult suures osas kohalikku toorainet. Erimenüüle kehtib komplektihind 22 eurot, mis sisaldab kolme käiku.

Erimenüüsid saab nautida 1.–29.02.2020

Alates 21. jaanuarist saab menüüde ja restoranidega tutvuda, valides huvipakkuva restorani lingi kodulehe avalehel.

Kampaanias osalevate restoranide peakokad annavad oma parima, et üllatada linnaelanikke ja -külalisi hõrkude ja naudinguid pakkuvate eriroogadega. Toidunautlejad saavad taaskord hinnata restoranide pingutusi, selgitades välja külastajate lemmiku.

„Maitsev Tartu 2020“ kampaanias osalevad: Antonius, Cafe Shakespeare, Cafe Truffe, Chez Andre, Dorpat, FII, Gustav Gastro, kohvik-resto JOP, Meat Market, Pierre, Polpo, Spargel, Tsehhov, UmbRoht, Vilde ja Vine, Werner

MEELDIVAID TOIDUNAUDINGUID TARTUS!

2019 UUDISED

„Maitsev Tartu 2019“ — 1.–28. veebruaril neljateistkümnes Tartu restoranis

„Maitsev Tartu“ on tartlaste ja linna külaliste poolt oodatud maitseelamuste kampaania, mis toimub juba viiendat korda. Kogu veebruari jooksul saab nautida uusi toiduelamusi pakkuvat sõbraliku hinnaga kolmekäigulist erimenüüd 14-s Tartu restoranis, kus töötatakse just selle kampaania jaoks lisaks tavamenüüle välja ka erimenüü. Toitude valmistamisel kasutatakse võimalikult suures osas kohalikku toorainet. Erimenüüle kehtib komplektihind 21 eurot, mis sisaldab kolme käiku.

Erimenüüsid saab nautida 1.–28.02.2019

Menüüde ja restoranidega saab tutvuda, valides huvipakkuva restorani lingi kodulehel www.maitsevtartu.ee.  Iga tutvustava teksti juures on laua broneerimiseks telefoninumber.

Kampaanias osalevate restoranide peakokad annavad oma parima, et üllatada linnaelanikke ja -külalisi hõrkude ja naudinguid pakkuvate eriroogadega. Toidunautlejad saavad hinnata restoranide pingutusi, selgitades välja külastajate lemmiku. Oma hinnangu saab anda kodulehel www.maitsevtartu.ee vastava restorani juures oleval hindamisskaalal. Tulemused selguvad 6. märtsil.

„Maitsev Tartu 2019“ kampaanias osalevad:  Antonius, Cafe Shakespeare, Chez Andre, Dorpat, Entri, FII, Gustav Gastro, JOP Antonius, Meat Market, Polpo, Spargel, Tsehhov, Vilde ja Vine, YliCool.

Selle-aastaseks oluliseks täienduseks on, et restoranide Polpo ja FII road on kohandatavad ka taimetoitlastele.

MEELDIVAID TOIDUNAUDINGUID TARTUS!

2018 UUDISED

Restoranikuul “Maitsev Tartu” hinnati parimateks Chez André ja JOP

Tartus toimunud maitseelamuste kuu „Maitsev Tartu“ parimaks erimenüüks hindas žürii restorani Chez André kolmekäigulise eripakkumise ja külastajate lemmikuks osutus kohvik-resto JOP Antonius.

1.–28. veebruarini toimus Tartus restoranikuu „Maitsev Tartu“, mille käigus pakkusid 14 Tartu restorani uusi maitseelamusi. Erimenüüd maitses üle11 500 toidunautleja.

Kõiki menüüsid hindas ka kolmeliikmeline žürii, kes selgitas välja selle aasta parima erimenüü. Žürii hindas parimaks restorani Chez André. Ka lisakategoorias – parim eelroog, parim pearoog, parim dessert said kõrgeimaid hindeid Chez André peakoka valmistatu.

Žüriisse kuulusid: toidublogija, ajakirja Tiiu köögitoimetaja, Jõgevamaa Koostöökoja kohaliku toidu projektijuht Ülle Jukk, Tartumaa Põllumeeste Liidu juht, gurmaan ja hobikokk Jaan Sõrra, kogenud toitlustusjuht Peeter Järva. Lisaks maitseelamustele hinnati ka teenindust ja restoranide miljööd.

Žürii liikme Ülle Juki sõnul võitsid sellest ettevõtmisest kõik osalenud restoranid. „Üldmulje oli väga hea. Mina jälgisin toidukohtade hindamisel toorainekasutust, hooajalisust, kasutatud valmistamistehnikaid, aga ka menüü keelt ning üldist meeleolu ja miljööd“.

Restoranide pingutusi hindasid ka toidunautlejad, kes selgitasid välja külastajate lemmiku. Tänavuse maitseelamuste kuu rahvalemmik oli kohvik-resto JOP Antonius. Oma hinnangu said külastajad anda kodulehel www.maitsevtartu.ee vastava restorani juures oleval hindamisskaalal.

Hinnangud uutele maitseelamustele olid ka sellel aastal väga positiivsed ja võitjad selgus taas pingelises konkurentsis.

Projektis osalesid: Antonius, Cafe Truffe, Chez André, Dorpat, Fii, Gustav Gastro Cafe, JOP, Meat Market, Pierre, Polpo, Spargel, UmbRoht, Vilde ja Vine, Ülikooli kohvik. Kõik restoranid pakkusid lisaks oma tavamenüüle uusi ja põnevaid maitseelamusi tuues veebruaris välja kolmekäigulise eripakkumise.

Restoranikuu „Maitsev Tartu“ toimus tänavu neljandat korda
Maitsva Tartu koduleht: https://www.maitsevtartu.ee
Chez André erimenüü : https://www.maitsevtartu.ee/soogikohad/chez-andre/

Loosiauhindade võitjad:

CafeTruffe kinkekaart – Ülle M. tel 53****51

Fii kinkekaart – Erle R. tel. 53****22

Meat Market kinkekaart – Romeo S tel 58****54

Vilde ja Vine kinkekaart – Ahto L. tel 51***50

Vilde ja Vine kinkekaart – Sirje R. tel 53****27

UmbRoht kinkekaart – Kristjan S. tel. 55****22

Palju õnne! Võitjatega on korraldaja ühendust võtnud.

Lisainfo: Marilin Kroon, Tartu Linnavalitsuse ettevõtluse osakonna ettevõtluse arengu spetsialist, tel 7361 194, 512 4634.


Maitsev Tartu 2018“ toimub 1.–28. veebruarini 14-s Tartu restoranis

„Maitsev Tartu“ on tartlaste ja linna külaliste poolt oodatud maitseelamuste kampaania, mis toimub juba neljandat korda. Ainult veebruaris saab nautida uusi toiduelamusi pakkuvat ja sõbraliku hinnaga kolmekäigulist erimenüüd 14 Tartu restoranis, kus töötatakse just selle kuu tähistamiseks peale tavamenüü välja ka erimenüü. Toitude valmistamisel kasutatakse võimalikult suures osas kohalikku toorainet ja nii mõnigi restoran pakub vabariigi juubeliga seoses temaatilisi üllatusi.

Erimenüüle kehtib komplektihind 21 eurot, mis sisaldab kolme käiku.

Erimenüüd saab nautida 1.–28.02.2018.

Menüüde ja restoranidega saab tutvuda valides sobiva restorani lingi kodulehel www.maitsevtartu.ee.  Iga restorani juures on laua broneerimise telefoninumber.

Kampaanias osalevate restoranide peakokad annavad oma parima, et üllatada linnaelanikke ja -külalisi hõrkude ja naudinguid pakkuvate eriroogadega. Kõiki menüüsid hindab žürii ja selgitab välja selle aasta parima.

Toidunautlejad saavad hinnata restoranide pingutusi, selgitades välja külastajate lemmiku. Oma hinnangu saab anda kodulehel www.maitsevtartu.ee vastava restorani juures oleval hindamisskaalal. Tulemused selguvad 8. märtsil.

Maitsev Tartu 2018 kampaanias osalevad:  Antonius, Cafe Truffe, Chez Andre, Dorpat, FII, Gustav Gastro, JOP Antonius, Meat Market, Pierre, Polpo, Spargel, UmbRoht, Vilde ja Vine, Ülikooli kohvik.

MEELDIVAID TOIDUNAUDINGUID TARTUS!


2017 UUDISED

Restoranikuu “Maitsev Tartu 2017” parimad olid Polpo ja JOP

Tartus toimunud maitseelamuste kuu „Maitsev Tartu“ parimaks erimenüüks hindas žürii restorani Polpo kolmekäigulise eripakkumise ja külastajate lemmiku erikategoorias osutus kõige kõrgemini hinnatuks kohvik-resto JOP Antonius.

 1.–28. veebruarini toimus Tartus restoranikuu „Maitsev Tartu“, mille käigus pakkusid 14 Tartu restorani uusi maitseelamusi. Erimenüüd maitses ligi 10 000 toidunautlejat.

Sellel aastal maitses ja hindas kõiki menüüsid kolmeliikmeline žürii, kes selgitas välja selle aasta parima erimenüü. Parimaks hinnati restoran Polpo. Lisakategoorias selgusid ka parim eelroog, mis kuulub samuti Polpole, parim pearoog oli Meat Marketis ja parim dessert restoranis Dorpat.

Züriisse kuulusid toitlustusspetsialist Viivi Irs, Tartumaa Põllumeeste Liidu juht ja gurmaan Jaan Sõrra, toidublogija Liisi Laanemäe. Lisaks maitseelamustele hinnati ka teenindust ja restoranide miljööd.

Toidunautlejad said samuti hinnata restoranide pingutusi ja selgitasid välja külastajate lemmiku, milleks sai kohvik-resto JOP Antonius. Oma hinnangu sai anda kodulehel www.maitsevtartu.ee vastava restorani juures oleval hindamisskaalal.

Hinnangud  uutele maitseelamustele olid ka sellel aastal väga positiivsed, nii et võitjad selgus taaskord ülimalt pingelises konkurentsis.  Märkimist väärib, et restoranide kliendid hindasid kõiki projektis osalevaid restorane väga kõrgete hinnetega.

Projektis osalesid: Atlantis, Cafe Truffe, Chez André, Dorpat, Eduard Vilde lokaal, Entri, JOP, Meat Market, Pierre, Polpo, UmbRoht, Villa Margaretha, Werner ja YliCool. Kõik restoranid pakkusid lisaks oma tavamenüüle sõbraliku hinnaga (19 eurot) kolmekäigulist erimenüüd eesmärgiga pakkuda uusi ja põnevaid maitseelamusi.

Maitsev Tartu toimus tänavu kolmandat korda.

Loosiauhindade võitjad:

Eva L. *****902  Atlantise kinkekaart

Jaanika K. ****561 JOP Antonius kinkekaart

Mihkel L *****239 Meat Market kinkekaart

Sigrid L ****153 Entri kinkekaart

Thomas T ****885 Atlantise kinkekaart

Krista ****7854 JOP Antonius kinkekaart


„Maitsev Tartu 2017“ toimub 1.–28. veebruarini 14-s Tartu restoranis

„Maitsev Tartu“ on tartlaste ja linna külaliste poolt oodatud maitseelamuste kampaania, mis toimub juba kolmandat korda. Ainult veebruaris saab nautida uusi toiduelamusi pakkuvat ja sõbraliku hinnaga kolmekäigulist erimenüüd 14 Tartu restoranis, kus töötatakse just selle kuu tähistamiseks peale tavamenüü välja ka erimenüü.

Erimenüüle kehtib komplektihind 19 eurot, mis sisaldab kolme käiku.

Erimenüüd saab nautida 1.–28.02.2017.

Menüüde ja restoranidega saab tutvuda valides sobiva restorani lingi kodulehel www.maitsevtartu.ee. Iga restorani juures on laua broneerimise telefoninumber.

Kampaanias osalevate restoranide peakokad annavad oma parima, et üllatada linnaelanikke ja -külalisi hõrkude ja naudinguid pakkuvate eriroogadega. Toitude valmistamisel kasutatakse võimalikult suures osas kohalikku toorainet.

Kõiki menüüsid hindab žürii ja selgitab välja selle aasta parima. Toidunautlejad saavad hinnata restoranide pingutusi, selgitades välja külastajate lemmiku. Oma hinnangu saab anda kodulehel www.maitsevtartu.ee vastava restorani juures oleval hindamisskaalal. Tulemused selguvad 3. märtsil.

Maitsev Tartu 2017 kampaanias osalevad: Atlantis, Cafe Truffe, Chez Andre, Dorpat, Eduard Vilde lokaal, Entri, JOP, Meat Market, Pierre, Polpo, Umb Roht, Villa Margaretha, Werner, YliCool.

Meeldivaid toidunaudinguid Tartus!

2016 uudised

Maitsev Tartu 2016 on lõppenud:

Parimaks erimenüüks hindasid toidunautlejad teist aastat järjest restorani Chez Andre kolmekäigulise eripakkumise.

1.–28. veebruarini pakkusid neliteist Tartu restorani oma külastajatele uusi maitseelamusi. Erimenüüd tellis enam kui 7500 inimest.
Lisaks eriroogade maitsmisele selgitasid restoranikülastajad välja ka parima erimenüü pakkuja. Külastajad said hinnata restoranide pingutusi www.maitsevtartu.ee kodulehel vastava restorani juures oleval hindamisskaalal või restoranis hindamissedelil. Hääletajaid oli kokku 5016, kellest 625 andis oma hinnangu internetis.

Eraldi kategooriates jagatakse välja ka kolm eriauhinda: parim eelroog, parim pearoog ja maitsvaim dessert. Parimat eelrooga pakkus Spargel, parima pearoa ja desserdi auhinna sai restoran Chez Andre.

Hinnangud uutele maitseelamustele olid ka sellel aastal väga positiivsed ja võitjad selgusid ülimalt pingelises konkurentsis. Külastajad panid kõigile projektis osalenud restoranidele väga häid hindeid. Eriroogade keskmine hinne tuli 5-pallises hindamissüsteemis 4,4. Lisaks headele hinnetele märgiti sedelitel ka head teenindust ja ahvatlevat toidu serveerimist.

Projektis osalesid restoranid Atlantis, Cafe Truffe, Chez André, Dorpat, Eduard Vilde lokaal, Entri, Gustav Gastro Cafe, Meat Market, Pierre, Polpo, Püssirohukelder, Spargel, Umbroht ja Werner. Kõik toidukohad pakkusid veebruaris lisaks oma tavamenüüle ka sõbraliku hinnaga kolmekäigulist erimenüüd, et pakkuda külastajaile uusi ja põnevaid maitseelamusi.

Maitseelamuste kuu „Maitsev Tartu“ toimus tänavu teist korda.

Loosiauhindade võitjad:

Merit ****080 Gustav kinkekaart
Kaupo T. ****923 Atlantis kinkekaart
Mari R. *****153 Dorpat kinkekaart
Annika H. ****719 Truffe kinkekaart
Jaanus N. ****993 Püssirohukelder
Sille T. ****112 Püssirohukelder

Merli I. *****040 Entri kinkekaart
Tanel K. *****181 Püssirohukelder
Kätlin A. *****987 Dorpat kinkekaart
Laura **** 047 Vilde kinkekaart

 

 

„Maitsev Tartu 2016“ toimub 1.–28. veebruarini 14-s Tartu restoranis

„Maitsev Tartu 2016“ on maitseelamuste kampaania, mis toimub Tartus juba teist korda. Ainult veebruaris saab nautida uusi toiduelamusi pakkuvat ja sõbraliku hinnaga kolmekäigulist erimenüüd 14 restoranis, kus töötatakse just selle kuu tähistamiseks peale tavamenüü välja ka erimenüü.

Erimenüüle kehtib komplektihind 19 eurot, mis sisaldab kolme käiku.

Erimenüüd saab nautida 1.–28.02.2016.

Menüüde ja restoranidega saab tutvuda, valides sobiva restorani lingi kodulehel www.maitsevtartu.ee. Iga restorani juures on laua broneerimise telefoninumber.

Erimenüüle lisaks pakutakse sommeljeede soovitatud joogipakette (lisatasu eest), mille valikul on lähtutud sobivast maitsekooslusest.

Kampaanias osalevate restoranide peakokad annavad oma parima, et üllatada linnaelanikke ja -külalisi hõrkude ja naudinguid pakkuvate eriroogadega. Toitude valmistamisel kasutatakse võimalikult suures osas kohalikku toorainet.

Toidunautlejad saavad hinnata restoranide pingutusi, selgitades välja parima erimenüü. Oma hinnangu saab anda kodulehel www.maitsevtartu.ee vastava restorani juures oleval hindamisskaalal või restoranis hindamissedelil. Tulemused selguvad 3. märtsil.

Meeldivaid toidunaudinguid Tartus!

2015 uudised

2015. aastal toimus Tartus esmakordselt maitseelamuste kampaania Maitsev Tartu 2015, milles osales 11 Tartu restorani, kus ainult veebruaris sai lisaks tavamenüü roogadele nautida ja hinnata uusi toiduelamusi pakkuvat 3-käigulist erimenüüd.

„Maitsva Tartu“ parimaid maitseid pakkus Chez André

Tartus veebruaris toimunud maitseelamuste kuu „Maitsev Tartu“ parimaks erimenüüks hindasid toidunautlejad restorani Chez André kolmekäigulise eripakkumise. 1.–28. veebruarini toimus Tartus restoranikuu „Maitsev Tartu“, mille käigus tutvustasid üksteist Tartu restorani toidukultuuri ja pakkusid uusi maitseelamusi. Lisaks eriroogade maitsmisele said restoranikülastajad hinnata ka söögikohtade pingutusi, selgitades välja parima erimenüü pakkuja. Külastajatel oli võimalus hinnata restoranide pingutusi www.maitsevtartu.ee kodulehel või restoranis hindamissedelil. Hääletajaid oli kokku 3456, kellest 620 andis oma hinnangu internetihääletusel. Projekti eestvedaja, linnavalitsuse ettevõtluse arengu spetsialisti Marilin Krooni sõnul olid hinnangud uutele maitseelamustele väga positiivsed, nii, et võitja selgus ülimalt pingelises konkurentsis.

Parim erimenüü – restoran Chez Andre´

Parim eelroog, Parim pearoog – restoran Chez Andre´

Parim dessert – kohvik Spargel

Projektis osalesid Atlantis, Bel-Ami, Cafe Truffe, Chez André, Dorpat, Eduard Vilde lokaal, Meat Market, Polpo, Spargel, Werner ja Villa Margaretha. Kõik restoranid pakkusid lisaks oma tavamenüüle sõbraliku hinnaga kolmekäigulist erimenüüd, mille põhiline koostisosa valmis eestimaisest toorainest. Maitsepaleti mitmekesistamiseks jagati toorained ettevõtete vahel loosiga, nii oli menüüdes nii veiseliha, sealiha, lammas, küülik, uluk, vutt, part, kana kui ka kala.