Kodukohvikud

Festivali kolmandal päeval, 6. augustil kostitavad Tammelinna kodukohvikud lähedalt ja kaugemalt tulnud külalisi omatehtud soolaste ja magusate hõrgutistega. Lisaks saavad huvilised tutvuda aedlinnale omaste eluviiside ja selle ajaloolise miljööga, lüüa kaasa töötubades ja mängudes ning nautida muusikalisi vahepalasid. Sel aastal on avatud 31 kohvikut! Klõpsa kohviku nimel, et vaadata lähemalt, mida põnevat nad pakuvad.

AnnabelleBella kohvik ja Priidu burksidDeisi Näomaalingute KohvikFoodsharing Tartu Päästetud Toidu kohvikHea Tuju kohvikHullumaja PuhvetIluhinge kohvik-salongItaalia kohvikKaare kohvikKäbi kunstikohvikKAKS õde | Karini kodukohvikKevadrulliputkaKodukohvik Boheem ja Reet Kalamehe avatud GaleriiKulli pagari drive-inMaitsev TammelinnMingi Malts“Mää” kohvikRampsiAmpsRetrokohvik SilviaSegadus SoinastesŠokolaadi- ja meekohvik SünnipäevakohvikSuussulavad PontšikudTagala kohvikTammeka jalkakohvikTammelehe 4 kohvikTorditoimetus äia ja ämma juures | Ukraina heaksVilla Liise

Vaata lähemalt Facebookist ja nende kodulehelt.

 

Tegemist on avaliku üritusega. Korraldaja teeb sündmusel pilte, videoid ja helisalvestisi ning jagab neid nii osalejatega kui ka avalikes meediakanalites. Samuti kasutatakse materjale Tartu linna turundus- ja kommunikatsioonimaterjalides.

         

Tartu toidu- ja veinifestival