„Maitsev Tartu 2017“ toimub 1.–28. veebruarini 14-s Tartu restoranis

„Maitsev Tartu“ on tartlaste ja linna külaliste poolt oodatud maitseelamuste kampaania, mis toimub juba kolmandat korda. Ainult veebruaris saab nautida uusi toiduelamusi pakkuvat ja sõbraliku hinnaga kolmekäigulist erimenüüd 14 Tartu restoranis, kus töötatakse just selle kuu tähistamiseks peale tavamenüü välja ka erimenüü.

Erimenüüle kehtib komplektihind 19 eurot, mis sisaldab kolme käiku.

Erimenüüd saab nautida 1.–28.02.2017.

Menüüde ja restoranidega saab tutvuda valides sobiva restorani lingi kodulehel www.maitsevtartu.ee. Iga restorani juures on laua broneerimise telefoninumber.

Kampaanias osalevate restoranide peakokad annavad oma parima, et üllatada linnaelanikke ja -külalisi hõrkude ja naudinguid pakkuvate eriroogadega. Toitude valmistamisel kasutatakse võimalikult suures osas kohalikku toorainet.

Kõiki menüüsid hindab žürii ja selgitab välja selle aasta parima. Toidunautlejad saavad hinnata restoranide pingutusi, selgitades välja külastajate lemmiku. Oma hinnangu saab anda kodulehel www.maitsevtartu.ee vastava restorani juures oleval hindamisskaalal. Tulemused selguvad 6. märtsil.

Maitsev Tartu 2017 kampaanias osalevad: Atlantis, Cafe Truffe, Chez Andre, Dorpat, Eduard Vilde lokaal, Entri, JOP, Meat Market, Pierre, Polpo, Umb Roht, Villa Margaretha, Werner, YliCool.

Meeldivaid toidunaudinguid Tartus!

Kõikide fotode autor on Silver Gutmann

Loosiauhindade võitjad:

Eva L. *****902 Atlantise kinkekaart
Jaanika K. ****561 JOP Antonius kinkekaart
Mihkel L *****239 Meat Market kinkekaart
Sigrid L ****153 Entri kinkekaart
Thomas T ****885 Atlantise kinkekaart
Krista ****7854 JOP Antonius kinkekaart


Loosikampaania tingimused

 1. Loosikampaania „Maitsev Tartu 2017“ (edaspidi Kampaania), mille käigus loositakse erimenüü hindajate vahel kuus restorani kinkekaarti (a´20 eurot) korraldajaks on Tartu Linnavalitsuse ettevõtluse osakond (edaspidi Korraldaja). Kampaania reeglid ja mis tahes muudatused avalikustatakse veebileheküljel www.maitsevtartu.ee.

Kampaania periood

 1. Kampaania periood on 01.02.2017 – 28.02.2017. a.
 2. Kampaania korraldajal on õigus kampaania perioodi lühendada või pikendada. Vastav teave avaldatakse samal viisil nagu käesolevad reeglid.

Kampaanias osalemine

 1. Kampaanias osalemiseks tuleb tellida kampaanias osaleva restorani erimenüü ja täita hindamissedel restoranis kohapeal või e-hindamissedel veebileheküljel www.maitsevtartu.ee.
 2. Lisaks käesoleva Kampaania tingimustega nõustumisele annab Kampaanias osaleja Korraldajale nõusoleku isikuandmetele (nimi, perekonnanimi, telefon) ligipääsuks auhinna edastamise eesmärgil.
 3. Kampaanias ei ole lubatud osaleda Tartu Linnavalitsuse ettevõtluse osakonna ja Kampaanias osalevate restoranide töötajatel.

Auhinnad ja võitjate väljaselgitamine

 1. Auhindadeks on kuus restorani kinkekaarti (a´20 eurot)
 2. Auhinnad loositakse juhuvaliku alusel kõikide Kampaanias osalejate vahel 03.03.2017. a. Korraldaja võtab telefoni teel võitjatega ühendust 03.03.2017. a.
 3. Kui Korraldajal ei ole võimalik endast olenemata põhjustel võitjaga hiljemalt 03.03.2017.a kella 16.00 ühendust saada, on Korraldajal õigus keelduda auhinna väljaandmisest.
 4. Auhinda ei asendata teist liiki auhinnaga ega kompenseerita rahas.
 5. Korraldajal on õigus keelduda auhinna väljastamisest isikule, kes on rikkunud Kampaania reegleid.

Lõppsätted

 1. Kõik Kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigi seadusandlusele.
 2. Kõik pretensioonid seoses Kampaania korraldamisega ja/või läbiviimisega tuleb edastada Kampaania Korraldaja aadressil Küüni 5, Tartu 51004 või e-posti aadressil [email protected].

Toetajad

tartu

Maitsev Tartu